HQ Durable Prop T2.5X2.5X3 (2CW+2CCW)-Poly Carbonate
HQProp
Sale Sold out
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
colors
View full details
Propeller Diameter: 2.5 inch
Pitch : 2.5
Blades : 3
Material : Poly Carbonate
Weight :1.2g
Hub Diameter : 9.8mm
Hub Thickness:5mm