HQProp DT76MMX4 набір пропелерів Cinewhoop сірий (2CW+2CCW) з полікарбонату, 76ММ 4-лопатевий
HQProp
Розпродаж Продано
Taxes included. Доставка розраховується під час оформлення замовлення.
колір
Опції
Переглянути повну інформацію
Огляд
HQProp DT76MMX4 для Cinewhoop - це комплект пропелерів з 76 мм 4-лопатевим дизайном сірого кольору, виготовлений з полікарбонату, постачається як 2CW + 2CCW для збалансованої установки.
Ключові особливості
  • Діаметр 76 мм, кут 3, 4-лопатевий дизайн
  • Матеріал полікарбонат
  • Сумісний комплект CW та CCW для збірок Cinewhoop
  • Без адаптерних кілець
Технічні характеристики
Діаметр пропелера 76MM
Кут 3
Лопаті 4
Матеріал Полікарбонат
Вага 1.99g
Діаметр втулки 10.5mm
Товщина втулки 5.2mm
Вал 2/1.5/2мм
Адаптери НІ
Що входить у комплект
  • 2 x CW HQProp DT76MMX4-GR
  • 2 x CCW HQProp DT76MMRX4-GR
Застосування
  • FPV дрони Cinewhoop з 76 мм 4-лопатевими пропелерами