HQProp T2.2X1.6X3 Сірі 2.2" 3-лопатеві пропелери з полікарбонату (2CW+2CCW)
HQProp
Розпродаж Продано
Taxes included. Доставка розраховується під час оформлення замовлення.
Опції
Переглянути повну інформацію
Огляд
Ключові особливості
  • Діаметр 2.2 дюйма з кутом 1.6
  • Дизайн з 3 лопатями
  • Матеріал полікарбонат
  • Сірий колір
  • Включає 2CW + 2CCW пропелери
  • Адаптерні кільця: НІ
Технічні характеристики
Модель T2.2X1.6X3
Діаметр пропелера 2.2 дюйма
Кут 1.6
Лопаті 3
Матеріал Полікарбонат
Вага 0.67 г
Діаметр втулки 9.2 мм
Товщина втулки 4 мм