HQProp DT90MMX4 90MM 4-Bilah Baling-Baling Cinewhoop, 3 Pitch, Polikarbonat (2CW+2CCW)
HQProp
Jualan Habis dijual
Taxes included. Penghantaran dikira semasa pembayaran.
Warna
Pilihan
Lihat butiran penuh
Overview
HQProp DT90MMX4 adalah set propeller 90MM, 4-blade dari polikarbonat untuk pembinaan Cinewhoop, disediakan sebagai 2CW + 2CCW.
Ciri-Ciri Utama
  • Propeller siri DT90MMX4 untuk setup Cinewhoop
  • Reka bentuk 4-blade dengan 3 pitch
  • Bahan Polikarbonat
  • Tanpa cincin adaptor
Spesifikasi
Diameter Propeller 90MM
Pitch 3
Bilangan Blade 4
Bahan Polikarbonat
Berat 2.9g
Diameter Hub 11mm
Ketebalan Hub 5.5mm
Shaft 2/1.5/2mm
Gelang Adaptor TIDAK
Apa yang Termasuk
  • 2 x CW HQProp DT90MMX4 propeller
  • 2 x CCW HQProp DT90MMX4 propeller
Aplikasi
  • Dron FPV Cinewhoop menggunakan propeller 90MM