Set Pendesak HQProp T2.8X1.6X3 Kelabu (2CW+2CCW) Polikarbonat – 2.8in 3-Bilah, 1.5mm
HQProp
Jualan Habis dijual
Taxes included. Penghantaran dikira semasa pembayaran.
Pilihan
Lihat butiran penuh
Tinjauan
HQProp T2.8X1.6X3 Grey adalah set propeller tri-blade 2.8 inci yang dibuat daripada Poly Carbonate, dibekalkan sebagai 2CW + 2CCW untuk pembinaan mikro/FPV yang serasi yang menggunakan poros 1.5 mm.
Ciri Utama
  • Geometri propeller T2.8X1.6X3: diameter 2.8 inci, pitch 1.6, 3 bilah
  • Material Poly Carbonate
  • Set CW dan CCW yang sepadan (2 + 2) untuk konfigurasi quadcopter biasa
  • Tiada cincin adaptor
Spesifikasi
Model T2.8X1.6X3
Warna Kelabu
Diameter Propeller 2.8 inci
Pitch 1.6
Bilah 3
Material Poly Carbonate
Berat 1.55 g
Diameter Hub 11 mm
Ketebalan Hub 4.6 mm
Poros 1.5 mm
Cincin Adaptor TIDAK
Apa yang Termasuk
  • 2 x CW HQ Prop Tahan Lama T2.8X1.6X3
  • 2 x CCW HQ Prop Tahan Lama T2.8X1.6X3
Aplikasi
  • Pengganti propeller untuk quadcopter mikro/FPV 2.8 inci yang serasi menggunakan poros 1.5 mm